“Ми чуємо тебе , Кобзарю, крізь століття”
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/54257674_391207755000374_4014547592753971200_n.jpg)
12 березня в Костянтинівському ліцеї вчителем української мови і літератури Комар Т.О. разом з учнями було проведено літературно-музичну композицію “Ми чуємо тебе , Кобзарю, крізь століття”.
12 березня в Костянтинівському ліцеї вчителем української мови і літератури Комар Т.О. разом з учнями було проведено літературно-музичну композицію “Ми чуємо тебе , Кобзарю, крізь століття”.